KÚPTE PARTNEROVI OBLEČENIE, KTORÉ SA MU BUDE DOBRE NOSIŤ

oblečenie pre mužov
10 / 100

Muži majú iné nákupné zvyky ako ženy a kupujú si oblečenie, ktoré vynosia a ktoré je kvalitné. Nepotrebujú každú chvíľu nakupovať lacné a nekvalitné oblečenie.

Ak má ale váš partner v blízkej dobe sviatok a zháňate pre neho kvalitné oblečenie, ktoré sa mu bude dobre nosiť a ktoré aj reálne vynosí, máme pre vás tipy.

Pánske tepláky

Pánske tepláky už dávno nie sú oblečením na doma. Sú nositeľné aj na voľnočasové aktivity v prírode, na prechádzky a dokonca aj na výlety. Sú maximálne pohodlné, neťahajú, príjemne hrejú, resp. príjemne chladia (podľa ročného obdobia).

Ak chcete partnerovi kúpiť oblečenie, ktoré sa mu bude dobre nosiť, odporúčame vám objednávať nové pánske tepláky. Ideálne v takom strihu, ktorý bude vyhovovať postave vášho partnera.

Odporúčame kupovať farebne neutrálne (sivé, čierne, či hnedé). Ak ale chcete kupovať farebné, odporúčame tmavomodrú, bordovú, alebo kaki zelenú farbu. Tieto farby pristanú každému mužovi, či už má tmavé vlasy a tmavšiu pleť, alebo svetlé vlasy a svetlú pleť.

Pánske mikiny

Okrem pánskych teplákov odporúčame kupovať aj pánske mikiny. Sú jedným z najnositeľnejších pánskych kúskov oblečenia a sú vhodné prakticky po celý rok. V lete ich muži využijú počas záhradných grilovačiek, letných posedení na terase. V chladných ročných obdobiach sú vhodné ako stredná vrstva pod teplé pánske bundy.

Opäť odporúčame siahať skôr po farebne neutrálnych farbách. Pekné pánske mikiny nájdete aj v ponuke farebne neutrálnych. Ak ale chcete kúpiť skôr farebné pánske mikiny, odporúčame okrem vyššie spomínaných farieb pri teplákoch kupovať napríklad červené, žlté, či kráľovsky modré mikiny.

Okrem pánskych mikín a pánskych teplákov odporúčame kupovať pánske tričká s krátkymi rukávmi s menej výraznými nápismi, poprípade jednofarebné polo tričká.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Záleží nám na súkromí zákazníkov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies.