Lacneoblecenie.sk a Originalznackove.sk

Originalznackove.sk a Lacneoblecenie.sk je už od roku 2019 jeden z najväčších online second handov. Ponúkame lacné a značkové oblečenie z Anglicka pre deti a dospelých. Skladom máme cez 10 000 kúskov detského oblečenia – zastúpené sú všetky detské veľkosti, od dojčenských až po teenegerske. Iba u nás nájdete každý týždeň 1 000 nových kúskov – takú ponuku nemá žiaden iný online sekáč. 

Nové oblečenie pridávame na web každý týždeň – príďte včas, oblečenie rýchlo mizne. Náš bazárik oblečenia je najväčší – náš tím tvoria nadšenci, ktorí tvrdo pracujú na tom, aby ste boli spokojní a vaše deti oblečené najkrajšie. 

Lacné detské oblečenie z nášho online second handu vás milo prekvapí svojou kvalitou, značkami, rozmanitosťou a super cenou. Snažíme sa vám ušetriť peniaze aj na poštovnom a ponúkame možnosť rezervácie objednávky. Váš nákup môžete zaplatiť na dobierku alebo bankovým prevodom. 

K doručeniu môžete využiť služby Slovenskej pošty, PPL alebo Zásielkovňu. Urobíme všetko pre to, aby ste mohli svoje oblečenie nosiť čo najskôr. Pokiaľ sa vám second hand nákup nebude páčiť alebo vám nesadne, môžete ho do 14 dní vrátiť späť. Nákupom oblečenia v second hand e-shope nič neriskujete – naše nezávislé a objektívne hodnotenie si môžete overiť na Heuréke alebo na Google. Až 98 % mamičiek nás odporúča svojim kamarátkam, za čo im veľmi pekne ďakujeme. 

Zostaňte s nami v spojení a pridajte sa medzi našich fanúšikov na Facebooku a na Instagrame. Pozrite sa do zákulisia toho, ako tvoríme najväčší online second hand v Čechách a na Slovensku. 

SECOND HAND ONLINE

Originalznackove.sk a Lacneoblecenie.sk funguje ako online second hand. Ponúkame lacné a značkové oblečenie z Anglicka pre deti a dospelých. Skladom máme cez 10 000 kúskov detského oblečenia – zastúpené sú všetky detské veľkosti, od dojčenských až po teenegerske. Iba u nás nájdete každý týždeň stovky nových kúskov – takú ponuku nemá žiaden iný online sekáč. Nové oblečenie pridávame na web každý týždeň – príďte včas, oblečenie rýchlo mizne.

ANGLICKÝ SECOND HAND

Použité oblečenie, ktoré v našom second hande nájdete, pochádza z Anglicka. Dôvody sú veľmi jednoduché – lacné oblečenie z Anglicka je hypermoderné, Angličania často obmieňajú svoj šatník a zbavujú sa nepoužívaného oblečenia. Second hand z Anglicka je na rozdiel od napríklad Švajčiarska medzi českými mamičkami najžiadanejší. Veď aj my sami Anglicko milujeme už 14 rokov.

DETSKÝ SECOND HAND

Originalznackove.sk a Lacneoblecenie.sk je jeden z najväčších detských second handov na internete. Ponúkame mamičkám lacné detské oblečenie pre deti od narodenia až do 15 rokov. Všetko naše oblečenie je moderné a súčasné – pochádza od overených dodávateľov z Anglicka. Predávame značkové oblečenie, ktoré je omnoho kvalitnejšie ako lacné oblečenie z tržnice. Najviac sú zastúpené značky Next, GAP, Disney, Marks&Spencer, Zara, H&M, Adidas, Nike, George a Mothercare. Vašu pozornost si zaslúži taktiež outdoorové, funkčné a športové oblečenie.

DÁMSKY SECOND HAND

Náš bazárik s oblečením nezabúda ani na ženy, každý týždeň pridávame 500 kúskov dámskeho oblečenia z Anglicka. Dámy akéhokoľvek veku a všetkých veľkostí u nás nájdu značkové lacné dámske oblečenie. Naše second hand oblečenie pochádza od preverných dodávateľov z Anglicka a je veľmi módny a kvalitný. Ponúka zahŕňa anglické a americké obľúbené značky ako Tommy Hilfiger, Hollister, Gant. Vyberať môžete rôzne dámske blúzky, dámske šaty, dámske kabáty a dámske nohavice.